Náš příběh

V oblasti správy SVJ jsme začali podnikat teprve nedávno, ale v oboru nejsme rozhodně žádní nováčci.

Máme za sebou více jak 10 let zkušeností z vedení různých SVJ včetně realizace rozsáhlých rekonstrukcí financovaných jak z vlastních, tak z cizích zdrojů.

Důvodů, proč jsme se rozhodli začít podnikat v oblasti správy SVJ, je víc. Nicméně ten hlavní je, že nejsme spokojeni s úrovní a kvalitou služeb poskytovaných stávajícími hráči na trhu.

Většina poskytovatelů vám zvládne zajistit základní služby v oblasti správy SVJ jako je vedení účetnictví, vyúčtování služeb, technické posouzení stavu budovy, pohlídání termínů revizí atd., ale chybí jim businessový přístup a schopnost připravit jednoduché a srozumitelné výstupy pro členy vašeho SVJ. A už vůbec vám nejsou schopní poradit s přípravou složitějších záležitostí, jako je např. příprava komplexní rekonstrukce financované z cizích zdrojů, vybudování fotovoltaiky nebo s řešením pojistných událostí.

Myslíme si, že se to dá dělat jinak a lépe. A jelikož ukázaná platí, rozhodli jsme se do toho pustit sami a nabídnout vám své služby. Velikost vašeho SVJ pro nás nehraje podstatnou roli, protože pro nás jsou všichni klienti stejně důležití.

Více informací o našich zkušenostech se správou SVJ a o realizovaných projektech najdete v sekci reference.

Ing. josef zíma

CEO a jednatel

Má za sebou více jak 10 let zkušeností s vedením SVJ a s realizací rekonstrukcí a rozvojových projektů. Během své kariéry pracoval na manažerských pozicích v oddělení podnikových financí, kapitálových investic nebo fúzí a akvizic pro společnosti Unipetrol, O2 Czech Republic nebo Dr.Max Group.

Marek Kubíček

Vedoucí účetního oddělení

Během svojí více jak 15leté kariéry pracoval na pozici účetní ve společnosti Accenture, senior účetní ve společnosti Flow East a poté jako konzultant ve společnosti ProFid, kde se zabýval účetnictvím podnikatelských subjektů.

Ing. Jakub Přída

Vedoucí oddělení údržby a technického poradenství

V průběhu své 20leté kariéry ve stavebnictví pracoval na pozici přípraváře a stavbyvedoucího v jedné z největších stavebních skupin v ČR. Má mnohaleté zkušenosti s dozorováním revitalizací staveb především pro SVJ.

MRG. Aneta Boukalová

Spolupracující advokát

Jako samostatná advokátka v současnosti poskytuje komplexní právní služby, zejména se specializací na obchodní, občanské a správní právo, a to jak jednotlivcům, tak právnickým osobám. Své zkušenosti získala zejména v mezinárodní poradenské společnosti, kde se specializovala na právní poradenství tuzemským a zahraničním investorům.